Vælg en side

Golfklubben

Søndag den 28. april har vi åbent hus fra 10-14.

Prøv vores baner gratis og mød nogle af klubbens medlemmer, der vil hjælpe jer. Også gratis udlejning af udstyr både til voksne og børn – vi ses

Ingen tilgængelig billedbeskrivelse.

Vinderne af åbnings turnering den 14. april.


Du kan nu få et ægtefællekontingent til kr. 500,som gælder for for alle bestående og nye medlemmer. Medlemskabet har samme status som det ægtefællen har/eller får i klubben. D.v.s. kr. 500,- for et hverdags-medlemsskab for en ægtefælle til et hverdagsmedlem o.s.v.

                                                                      Husk at bestille tid på GOLFBOX,                                                                                                                                              og at bekræfte tiden når du ankommer til klubhuset

Resultater fra internationale turneringer 

 

Mensalgård Golfklub

DGU Klub nr. 136

Strandvej 25, Gudmindrup
4573 Højby
Tlf: 59 64 24 00