Vælg en side

Kontakt

Mensalgård Golfklub

Strandvej 25, Gudmindrup
4573 Højby Sjælland

tlf.: 59 64 24 00

DGU Klub nr. 136

E-mail: klub@mensalgaardgolfklub.dk

Webmaster: webmaster@mensalgaardgolfklub.dk

Bestyrelsen:

Medlemskontakt, Turneringsudvalg, Handicapudvalg, Sponsorudvalg

klub@mensalgaardgolfklub.dk

 

Tom Carøe Mortensen, Formand,

Handicapudvalg, Shoppen, Offentlige Myndigheder, Greenkeeper

tom.c.mortensen@get2net.dk

Gunnar Espensen, Næstformand

Bestyrelse – Rejseholdet – Undervisning, Handicapudvalg

gunnar@espensen.nu

Erik Bohn, Kasserer

Økonomi

bohn@mensalgaardgolfklub.dk

 

John Paulsen, Sekretær

Baneansvarlig- Sponsorer

jovipa@dbmail.dk

Jan Guldberg Frederiksen, Bestyrelsesmedlem

Handicapudvalg, DGU, Golfbox

jan_g@mensalgaardgolfklub.dk

Finn Poulsen Bestyrelsesmedlem

Baneforskønnelse

finnpoulsen@mensalgaardgolfklub.dk

Bo Fosgaard, Bestyrelsesmedlem

Hjemmeside, Reklamer

bofosgaard@mensalgaardgolfklub.dk

 

 

 

 

Mensalgård Golfklub

DGU Klub nr. 136

Strandvej 25, Gudmindrup
4573 Højby
Tlf: 59 64 24 00